Camfrog Kameralı Sohbet nedir?

Camfrog Video Sohbet nedir?

Camfrog, video konferans programını kullanmak için basit. Camfrog sadece bire bir video konferansa izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bir Camfrog Server görüntülü sohbet odasına bağlandığında grup konferanslarına da izin verir. Camfrog Video Chat ayrıca görüntülü sohbet, bir kişi listesi, canlı görüntülü sohbet odası rehberi, durum bildirimi ve anlık mesajlaşma için kullanıcıların canlı bir dizinine sahiptir. Camfrog’un ücretsiz bir sürümü ve Camfrog Pro adlı bir ödeme sürümü var. Camfrog Pro, bir video sohbet odasında aynı anda birkaç video görüntüleme, diğer kullanıcıları bulma, video üzerinden metin kullanma ve diğerleri gibi pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir.
Camfrog, görüntülü sohbet için yeni kullanıcılar bulmayı kolaylaştırır ve geniş bant İnternet bağlantısı varsa, herhangi bir kullanıcının bir görüntülü sohbet odası kurmasını sağlar.

Camfrog Video Sohbet Özellikleri

Camfrog, tüm dünyadaki diğer Camfrog kullanıcılarıyla görüntülü ve sesli iletişim kurmanıza izin veriyor. Camfrog, Windows XP ve daha sonra veya Mac OS X ile çalışır. Camfrog’daki kullanıcıları görmek veya duymak için web kamerası gerekmez.
Camfrog, kullanıcıların canlı bir dizini, görüntülü sohbet odalarının canlı bir dizini, bir kişi listesi ve anlık mesajlaşma sistemine sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*